Przelew natychmiastowy Express Elixir dla firm

Dzięki natychmiastowym przelewom Express Elixir zarządzanie płynnością finansową w Twojej firmie nie będzie stanowiło problemu. Wszystkie należności uregulujesz na czas, nawet w ostatniej chwili. Gdy kontrahent zapłaci za pomocą Express Elixir, od razu po dokonaniu transakcji otrzymasz potwierdzenie jej realizacji. Może to znacznie ułatwić współpracę z partnerami biznesowymi, np. dzięki umożliwieniu niezwłocznej realizacji dyspozycji klienta. 

Dlaczego warto korzystać z systemu natychmiastowych przelewów Express Elixir:

  • dostępność – Express Elixir jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku,
  • szybkość – Express Elixir realizowany jest natychmiastowo (przelew z banku do banku trwa nawet kilka sekund), dlatego stanowi optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia przelewu do odbiorcy,
  • pewność – Express Elixir pozwala od ręki stwierdzić dokonanie płatności, co umożliwia natychmiastową realizację dyspozycji klienta – włączenie usług, wydanie towaru etc.,
  • lepsze zarządzanie płynnością finansową – należności mogą być regulowane na czas, nawet w ostatniej chwili,
  • bezpieczeństwo – operatorem systemu Express Elixir jest KIR, czyli instytucja, która od 30 lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami w Polsce.

Dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir szybko i bezpiecznie przelejesz środki nawet „za pięć dwunasta”.

Korzystając z Express Elixir, masz pewność, że pieniądze zostaną przekazane bez udziału pośredników pomiędzy rachunkami prowadzonymi w różnych bankach. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze skuteczniej zarządzać płynnością finansową swojej firmy, a wszystkie należności uregulujesz na czas, nawet wtedy, gdy przelew wykonasz w ostatniej chwili.

Gdy kontrahent zapłaci za pomocą Express Elixir, natychmiast po dokonaniu transakcji otrzymasz potwierdzenie jej realizacji, co może znacznie przyspieszyć realizację zamówienia czy wykonania usługi, a w rezultacie usprawnić współpracę z partnerami biznesowymi.

Natychmiastowy przelew Express Elixir możesz wykonać i otrzymać o każdej porze dnia – system realizuje transakcje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Wystarczy zalogować się do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej i wybrać odpowiednią opcję, aby błyskawicznie dokonać płatności. Odbieranie przelewów Express Elixir jest równie proste, jak odbieranie tych standardowych – wszystkie czynności wykonuje za Ciebie bank, a pieniądze pojawiają się na Twoim koncie nawet w kilka sekund po zaakceptowaniu transakcji przez nadawcę. Dzięki Express Elixir poprawiasz płynność finansową firmy, jakość obsługi klienta oraz umacniasz wizerunek przedsiębiorstwa wiarygodnego finansowo.

Sprawdź, które banki oferują możliwość natychmiastowego przelewania pieniędzy za pośrednictwem Express Elixir.

Banki oferujące Express Elixir samodzielnie ustalają cenę tej usługi i zamieszczają tę informację w swoich tabelach opłat i prowizji.

Cenę ustala Twój bank

KIR jest wykonawcą i operatorem systemu, ale nie ma wpływu na cenę usługi w bankach.